Spółdzielnia Fundacji im. Brata Alberta wygrała w kategorii Nagroda Publiczności. Dziękujemy za głosy!

Bardzo dziękujemy wszystkim głosującym na Spółdzielnię Socjalna Albert w Chełmku k. Oświęcimia, będącą filią naszej Fundacji. Dzięki tym głosom Spółdzielnia zdobyła I miejsce w kategorii Nagroda Publiczności.
 
Wielkie dzięki!
 
Gratulacje też dla Powiatu Oświęcimskiego za wyróżnienie w kategorii Samorząd Przyjazny OzN.

Jeszcze dziś do północy można głosować na Spółdzielnię Socjalną Albert w konkursie Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2022

Szanowni Państwo Jest nam niezmienienie miło, poinformować że, Kapituła Konkursowa zakwalifikowała Spółdzielnie Socjalną Albert do ścisłego finału konkursu Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2022. W związku z powyższym znaleźliśmy się w gronie pretendentów do nagrody głównej. Ponadto, nasze przedsiębiorstwo społeczne zawalczy o głosy w plebiscycie publiczności. Głosowanie internetowe rozpoczyna się dzisiaj i potrwa dwa tygodnie. Bardzo…

Details

W domach pomocy trwa kontrola – uwaga! – schronów na wypadek wojny

Dziś w ośrodku dla niepełnosprawnych Fundacja im. Brata Alberta w Radwanowicach straż pożarna kontrolowała – uwaga! – „schrony na wypadek wojny”.

Oczywiście w Radwanowicach (jak i w innych domach pomocy społecznej, schronów nie ma, tylko piwnice na warzywa.  A w dzień roboczy wraz z kadrą znajduje się tutaj 300 osób.

W razie czego, to gdzie?