Wyszukaj w serwisie:
Pazdziernik 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
2015-01-25
Grzegorz Braun kandydatem w wyborach prezydenckich
Kolejna zaskakująca informacja. A miała to być niemrawa kampania...
 
2015-01-25
Zaognia się podział między Polakami ws. Wschodu
Kolejny ciekawy tekst Aleksandra Szychta, historyka i publicysty z Warszawy, zajmującego się od...

O mnie
Zapraszam
Blog
Moje artykuły
Moje publikacje
Moja poezja
Życie nielegalne
Wywiady
TV, filmy i video
Kościół Ormiański
Fundacja im. Brata Alberta
Kresy Wschodnie
Ludobójstwo
   Protest przeciwko nadaniu doktoratu h.c. KUL dla Wiktora Juszczenki
   Artykuły i bieżace informacje
   Książki i relacje świadków
   Protest w sprawie Grzegorza Motyki
   Podpisy - nazwiska od A do D
   Podpisy - nazwiska od E do K
   Podpisy - nazwiska od L do R
   Podpisy - nazwiska od S do Ż
   Dwudziesta część podpisów pod protestem
   Dziewietnasta część podpisów pod protestem
   Osiemnasta część podpisów
   siedemnasta częśc podpisów pod protestem
   Szesnasta część podpisów pod protestem
   Piętnasta część podpisów pod protestem
   Czternasta część podpisów pod protestem
   Trzynasta część podpisów pod protestem
   Dwunasta część podpisów podprotestem
   Jedenasta część podpisów pod protestem
   Dziesiąta część podpisów pod protestem
   Dziewiąta część podpisów pod protestem
   Ósma część podpisów pod protestem
   Siódma część podpisów pod protestem
   Szósta część podpisów pod protestem
   Piąta część podpisów pod protestem
   Czwarta część podpisów pod protestem
   Trzecia część podpisów pod protestem
   Druga część podpisów pod protestem
   Strony internetowe
   Filmy i programy telewizyjne
   Gloryfikacja UPA i SS Galizien na Ukrainie
   Spotkania kresowe w 2008 r.
   Spotkania autorskie w 2008 r.
Solidarność
Galerie
Odeszli do Pana
Linki
Home

Ludobójstwo / siedemnasta częśc podpisów pod protestem

dr Tadeusz Litak, Birkbeck, University of London

Grażyna Kasprowicz, Bytom

Bogdan Kasprowicz, prawnik, Bytom

Wiesława Lutyńska, nauczyciel. Popiołki

Monika Agopsowicz, Sulejówek

Katarzyna Gadawska z Buska Zdroju.

Sławomir Majcher, Warszawa

Marta Strzeszyńska, Warszawa

Barbara Krystyniak, Warszawa

Tadeusz Krystyniak, Warszawa

Krystyna Ohanowicz- Adamska, Warszawa

Iwona   Obertańska, Pruszków

Teresa Ohanowicz, Warszawa

Maria Ohanowicz, Warszawa

Anna Sobol, Warszawa

Ewa Goc, Warszawa

Janina Paulo, Warszawa

Bożena Jazuchowska, Warszawa

Krzysztof Alwast, Warszawa

Krystyna Pochnowska, Warszawa

Piotr Hardt, Grodzisk Maz.

Wojciech Hardt, Grodzisk Maz.

Sylwester Wandziak, Żyrardów

Wiesława Wandziak, Żyrardów

Marek Jarzembowski, Grodzisk Maz..

Rajmund Piżanowski  - Kęty  - Stanisławowianin,  Portal  o Stanisławowie www.stanislawow.net

Ewa Marciniak, Poznań

dr Anna Kulczycka-Faszczowa, absolwent WT KUL

Anna Gawrońska - Chrzanów 

Marian Hawryszczyszyn -prezes KLUBU ORLĄT Lwowskich TMLiKPW

Jerzy Georg  Gliwice

Marek Kopaczyk, teolog katolicki z Włocławka

Grażyna Kopaczyk, filozof z Włocławka

Henryk Kitaszewski, Sydney, Australia

Grzegorz Bucoń, absolwent prawa UMCS w Lublinie

Maria Prochaska z domu Szajowska,  Chodzież (Pochodzę z Kresów. Urodziłam się w Skałacie w 1909 roku. Pracowałam na Kresach jako nauczycielka. Też musiałam uciekać przed bandytami z OUN-UPA, których w wolnej RP jakże często nazywa się '' partyzantami'' walczącymi z komunistami o wolną Ukrainę.)

Teresa Zaleska, Kraków

Roman Maćkówka prezes Światowego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Ziemi Złoczowskiej „Klub Złoczowski” z siedzibą w Krakowie

Zdzisław Nowakowski

 Augustyn Sękowski Brzeźno 

Paweł Romaniszyn - inżynier- Victoria, Kanada 

Janina Hojwa, wnuczka zamordowanego przez Ukraińców Jana Bednarkiewicza

Zdzisław Koniuch, historyk, Radymno

Andrzej Winiarski, Warszawa 

Grzegorz Romaniszyn, M.Sc., P.Eng., Calgary, Canada (urodzony w 1944 roku nad Sanem, po wysiedleniu Rodziców ze Lwowa. niedoszła ofiara rzezi UPA).

Tadeusz Wierzbiński, Wrocław

 Marek Woś,

Agnieszka Woś

Piotr Bierczyński, bibliotekarz, Łódź

Jan Wałęga Tarnów

Krystyna Szczypa, Puławy

Paweł Malczenko  z Zamościa

Zofia Ilnicka – Gutkowska, Warszawa 

Michalina Benedykciuk, Warszawa

Wanda Sikora, Warszawa

Henryk Linowski, Warszawa

Jacek Wysocki, Lublin

Zbigniew   Has, Stowarzyszenie Upamiętnienia Ofiar Zbrodni Ukraińskich Nacjonalistów, Koło Terenowe  w Słupsku

Sebastian Michalak, Lublin, Członek oddziału Lubelskiego Stowarzyszenia KoLiber, Student V roku UMCS Wydziału Politologii

Małgorzata Malczenko z Zamościa - potomek rodzin, którym udało się ujść z życiem ukraińskiej rzezi

Anna Cieplińska - dyrektor gimnazjum w Tarnowie

Kazimierz Grabski, Reda 

Bolesława Szymczak, Rogalinek

Józef Szymczak, Rogalinek

Maria Krause, Rogalinek

Anna Krause, Rogalinek, studentka historii UAM

Jolanta Szymczak, Rogalinek

Krystyna Szymczak, Rogalinek

Łukasz Chmielewski, Gardeja

Danuta Lepla, Łódź

Wojciech Mierzejewski, Londyn

Janusz Paluch – Kraków

Michał W. Powroźny, Olsztyn

Zbigniew Manugiewicz, Podgorzyn

Komarnicki Grzegorz, Węgliniec

Barbara Wiecheć, Węgliniec

Marzena Czcińska, Węgliniec 

Iwona Pitfer, Węgliniec

Anna Komaryniec, Węgliniec

Grażyna Sidor, Węgliniec

Alfred Wrona, Węgliniec

Krystyna Kasków, Węgliniec

Barbara Drozd, Węgliniec

Sława Borodzisz, Węgliniec

Jolanta Biuder, Węgliniec

Irena Majdziak, Węgliniec

Maciej Adaszkiewicz, Węgliniec

Mirosław Sochoń, Węgliniec

 

Mirosława Janicka, Węgliniec

 Marek Zając - Nowy Sącz

Sławomir Trela, Jaworzno

Robert Piątek, Kędzierzyn Koźle

Mieczysław Piątek, Kędzierzyn Koźle

Andrzej Kutrowski, Węgliniec

Wiesław Piechota, Węgliniec

Krzysztof Choma, Węgliniec

Bogumiła Glonek, Węgliniec

Aleksandra Wróbel, Węgliniec

Marta Pindys, Węgliniec

Hanna Pepta, Węgliniec

Edyta Grot, Węgliniec

Marta Czechowska, Węgliniec

Piotr Finz, Węgliniec

Katarzyna Stefaniak, Węgliniec

Helena Grzesków, Węgliniec

Danuta Piasecka, Węgliniec

Józef Piasecki, Węgliniec

Józef Smidt, Węgliniec 

Ryszard Szrama, Lublin

Adam Trela, Sosnowiec

Konstanty Gryckan-Didkowski, historyk,Korporacja Akademicka

dr Grzegorz Kozłowski - teolog, filozof  (absolwent KUL) 

Michał Skorupa z Brzegu

Jolanta Skorupa z Lubszy

Andrzej Skorupa z Lubszy

Rozalia Skorupa, kresowianka z Głęboczka, woj. tarnopolskie, Brzeg

Czesława Preis, kresowianka z Prus pod Lwowem, Brzeg

Alfred Preis, kresowiak z Prus pod Lwowem, Brzeg

Krystyna Białowąs, Jelcz-Laskowice

Polska młodzież pracująca w Glasgow:

Sławomir Tomasz Roch mgr historii UW, Zamosc, autor ksiazki: "Prowadź 

Mario, Prowadź Nas Męczenników Wołynia" Zamość 1995.

Maria Henryka Roch, Mysłowice, studentka pielęgniarstwa na Caledonian 

University

Andrzej Zietek mgr teologii KUL, Zamość

Robert Niemiec, Żywiec

Szymon Czaja, Frysztak, student krominologi Caledonian University

Stanisław Czaja, Frysztak

Michal Waleszczynski, Piekary Śląskie

Łukasz Jachim, Dębica

Wojciech Rzezwicki, Dębica

Kamil Rzezwicki, Dębicą

Tomasz Jankiewicz, Kudowa Zdrój


Ks. Tadeusz
Isakowicz-Zaleski
Studio64 effata
Prawa autorskie do umieszczonych tekstĂłw | Kontakt
Jesteś 14884777 gościem na mojej stronie od godz. 12.00 dnia 01.06.2007
Strona używa plików cookies - wyłączenie obsługi jest możliwe w Państwa przeglądarce